ЩО МИ ПРОПОНУЄМО?

БАНКЕТИ, ФУРШЕТИ

Хочете класичний банкет, або тематичну вечірку, присвячену авіації? Не питання - ми зробимо все, щоб свято було Ульотне! Пропонуємо вам дві атмосферних зали на 70 і 20 осіб, фуршетне обслуговування до 200 осіб, відкриті літні майданчики, роздільні зони відпочинку.

Між іншим, для всіх іменинників діє знижка 10%!

ДИТЯЧІ ДНІ НАРОДЖЕННЯ

Жодна дитина, що потрапила до Yellow Plane, не залишається байдужою. Окрім великого жовтого літака, для дітлахів у нас є настільні ігри, галявини для розваг на території, батут, бадмінтон, міні-футбол і звичайно ж льотні і авто симулятори.

Також можливе замовлення аніматорів і спеціального дитячого меню.

КОРПОРАТИВНІ ВЕЧІРКИ

Секрет ідеальної корпоративної вечірки - це ... сучасний шведський стіл, або повноцінний обід з трьох страв з десертом, або просто легкі закуски - вибрати можна будь-який вподобаний варіант.

У нашому ресторані є все необхідне музичне обладнання, вечірки можуть супроводжуватися як ді-джеєм, так і живою музичною групою.

І не забувайте - все, що відбувається в Yellow Plane, залишається в Yellow Plane;)

СЕМІНАРИ, ТРЕНІНГИ

У будні ми раді прийняти у себе на борту ділові корпоративи: у розпорядженні гостей є роздільні зали для ділової зустрічі і фуршету, ненав'язливе обслуговування, все необхідне обладнання та аксесуари.

Ну а після заходу гості можуть розслабитися і насолодитися розвагами в нашому жовтому літаку ;)

Забронювати столик

НАЙЦІКАВІШЕ ПОШТОЮ

57-й км траси Київ-Житомир. +38 067 201 4477,  hello@yellowplane.ua